Публікації

13.01

Центр культури, спорту та дозвілля «Нафтохімік» долучився до президентської програми «єПідтримка»

Відсьогодні, 13 січня, ЦКСД «Нафтохімік» профспілкової організації ПАТ «Укртатнафта» розпочав надання послуг у рамках президентської програми «є Підтримка». Таким чином, купити абонемент у басейн «Дельфін» та до тренажерної зали, провести необхідну оплату за заняття у спортивних секціях нашого спорткомплексу, переглянути нові фільми в  кінозалі Палацу культури «Нафтохімік – все це тепер можливо з використанням наданої державою 1000 гривень, які отримали громадяни, що пройшли повний курс вакцинації та оформили відповідний віртуальний рахунок в банку через мобільний застосунок «Дія.

Тож запрошуємо всіх містян скористатись такою чудовою нагодою та завітати до нашого Центру культури, спорту та дозвілля, де можна цікаво, енергійно та з користю для здоров’я провести вільний час.

Додаткову інформацію можна отримати за наведеними нижче контактами:

  • спорткомплекс «Нафтохімік»  (097) 463-73-53 або (0536) 76-81-79
  • кінозал ЦКСД «Нафтохімік» (067) 904 33 53 або  (0536) 76-10-06.  

Нагадаємо, що сама програма стартувала 19 грудня 2021 року та триватиме впродовж 2022-го. На першому етапі у програмі можна взяти участь за допомогою мобільного додатку «Дія». Алгоритм наступний – бажаючі взяти участь у програмі обирають в «Дії» послугу «єПідтримка», там проходять  певну реєстраційну процедуру, відкривають в відповідному банку віртуальний рахунок та отримують на нього 1000 гривень. Ці кошти можна витрати на заняття у спортзалі або фітнес-клубах;  відвідати кінотеатри, театри, музеї, концертні зали; купити квитки для мандрівок по Україні  – на внутрішні авіа- та залізничні рейси.

Джерело: телеграм-канал Укртатнафта_Інфо (https://t.me/ukrtatnafta_info/491)

11.01

Кременчуцька ТЕЦ закликає споживачів погасити існуючі заборгованості або заключити договір їх реструктуризації

Нещодавно була розповсюджена інформація стосовно заборгованості населення м. Кременчука за послуги з постачання теплової енергії, гарячої води та абонентське обслуговування. Так, станом на 05 січня ц.р. розмір такої заборгованості споживачів перед ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» склав понад 215,41 млн грн. Серед іншого, за постачання теплової енергії борг сягнув 179,76 млн грн., за постачання гарячої води – 32,66 млн. грн. та за абонентську плату – 2,99 млн. грн.

Адміністрація Кременчуцької ТЕЦ звертає увагу всіх споживачів на необхідність своєчасної сплати за надані послуги. Якщо на даний момент відсутня можливість сплатити заборгованість в повному обсязі, компанія пропонує звернутись до абонентської групи служби зі збуту теплової енергії Кременчуцької ТЕЦ та  укласти договір про реструктуризацію боргу.

Більш додаткову інформацію можна отримати за телефонами 739-230, 739-231, 739-232, (099) 300-27-63 або на сайті компанії за посиланням http://kremtec.com.ua/wordpress/consumers/bit/bteplo/.

Слід звернути особливу увагу на наступне – Кременчуцька ТЕЦ в повній мірі виконує свої зобов’язання щодо надання послуг з постачання тепла та гарячої води. Тож є впевненість, що і її абоненти, незважаючи на складність ситуації, віднайдуть можливість відповідно виконати свій обов’язок стосовно проведення оплати за надані послуги, погашення боргів та недопущення їх виникнення. Адже тільки такі дії гарантують стабільне забезпечення містян теплоносіями і недопущення виникнення перебоїв з їх постачанням споживачам в подальшому.  

Джерело: телеграм–канал Укртатнафта_Інфо (https://t.me/ukrtatnafta_info/486)

30.12

Передноворічні солодкі дарунки дітям Омельницької ОТГ

Найбільше чекають новорічно-різдвяних свят дітки  – вони щиро вірять в дива та здійснення мрій у цей святковий період. Щоб підтримати таку піднесено-радісну атмосферу та зробити новорічні сюрпризи малечі, представники нашої компанії та профкому підприємства подарували 3 дитсадкам Омельницької територіальної громади набори солодощів.

Тож 28 грудня для вихованців дитсадочків «Казка», «Оленка»  та «Ромашка» було днем солодких сюрпризів –  100 комплектів різноманітних цукерок стали для них чудовим передноворічним подарунком.

Голова Омельницькоі ОТГ Андрій Пирог, завідуючий відділом освіти, молоді та спорту громади Олег Прокопенко та керівник дитсадка «Казка» Любов Литвиненко висловили щиру вдячність ПАТ «Укртатнафта» – компанії,  яка веде соціально орієнтований бізнес –   за приємні сюрпризи для діток та підтримку територіальних громад регіону.

Джерело: телеграм-канал Укртатнафта_Інфо (https://t.me/ukrtatnafta_info/459)

24.12

Новорічно-різдвяні заходи від Палацу культури «Нафтохімік»

Наближаються найочікуваніші та найприємніші моменти року, коли все навколо поринає у святкову атмосферу.

Тож Палац культури «Нафтохімік» гостинно запрошує кременчужан та гостей міста доторкнутись до казкової реальності прийдешніх новорічних і різдвяних свят.

Саме тут, на площі ПК «Нафтохімік» всі охочі матимуть можливість відвідати наше Новорічне містечко, де на його великих і маленьких гостей чекають веселі розваги, атракціони та смачні частування. Кожен зможе зробити святкові фото біля головної красуні-ялинки Молодіжного, яка вже вбралась у новорічні прикраси та створює незабутній передноворічний настрій.

А на головні новорічні і різдвяні свята (1 та 7 січня) для всіх святкувальників на площі пройдуть музичні дискотеки, запальні виступи народного самодіяльного хору “Джерело” та інші цікавості.

Зазначимо, що святкування не обмежується лише площею перед Палацом – у його великому та дзеркальному залах відбудуться новорічні ранки для учнів шкіл 8, 26, 31, 17 та для дітей робітників промислових підприємств міста, новорічний концерт для містян (28, 29 грудня) та новорічний корпоративний концерт для працівників нашого ПАТ (30 грудня). А 2 та 3 січня новорічні ранки чекають на діток співробітників нашого заводу.

Всім гарних свят та чудового новорічного настрою!

Джерело: телеграм-канал Укртатнафта_Інфо (https://t.me/ukrtatnafta_info/447)

23.12

Дії, що унеможливлять паливну залежність країни

Росія нещодавно знову розпочала черговий виток енергетичної війни проти України – з 1 листопада, на тлі суттєвого зниження обсягів транзиту газу через українську ГТС, вона не надала дозвіл на експорт електроенергії, заборонила продаж антрациту та заблокувала вагони із вугіллям, які йшли до України з Казахстану.

Агресивні дії Росії знайшли своє відображення й на ринку нафтопродуктів. Так,  стало відомо, що РФ планує обмежити постачання зрідженого вуглеводневого газу до рівня 30% від задекларованих експортерами обсягів. Однак це були лише погрози: попри апокаліптичні очікування, які з’явились майже одразу після цієї заяви, імпорт зрідженого газу  сягнув дворічного максимуму.

Тим часом залежність України від Росії та її найближчого партнера Білорусі в секторі нафтопродуктів залишається на небезпечно високому рівні: вже котрий рік звідти надходить понад дві третини імпорту зрідженого газу, бензину та дизельного палива. Це дозволяє Росії субсидувати переробку нафти на власних і білоруських НПЗ, обкладаючи при цьому додатковими податками безпосередньо імпорт сировини.

Як  же протистояти таким відкрито ворожим діям? Видання «Українська енергетика» опублікувало великий матеріал на цю тему, опитавши провідних експертів паливного ринку та акумулювавши їх бачення у статтю «Нафтозалежність від Росії невпинно зростає: чим це загрожує цієї зими?» (https://ua-energy.org/uk/posts/naftozalezhnist-vid-rosii-nevpynno-zrostaie-chym-tse-zahrozhuie-nam-tsiiei-zymy).

Зосередити зусилля на підтримці внутрішнього виробництва палива, провести диверсифікацію їх поставок до країни, створити стратегічний запас нафти та нафтопродуктів – ось головні напрямки енергонезалежності. Успішна реалізація таких кроків, запропонованих опитаними фахівцями, дозволить українському ринку нафтопродуктів суттєво змінитись. Це зведе нанівець  залежність від Росії та Білорусі, зробить вітчизняних виробників основними постачальниками пального, а можливу їх нестачу компенсувати, в першу чергу, завдяки імпорту через морські порти. Однак, часу на розмірковування обмаль – на державному рівні слід приймати відповідні рішення, адже зволікання тільки посилює паливну залежність країни.

Джерело: телеграм-канал Укртатнафта_Інфо (https://t.me/ukrtatnafta_info/443) та інтернет-ресурс “Українська енергетикка”