Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Публикации

/ Вернуться на Главную / все сообщения /

22.01.2020
В Україні наполягають на встановленні  мита на дизпаливо та скраплений газ із Росії

«Укртатнафта», «Укрнафта» та «Укргазвидобування» подали спільну заяву до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України за фактом антиконкурентних дій при поставках в Україну російського дизпалива та скрапленого газу", - ідеться у повідомленні пресслужби Укртатнафти..

Зазначається, що порушення правил міжнародної торгівлі при поставках російських нафтопродуктів полягає в тому, що виробникам в РФ з бюджету компенсують витрати, що пов’язані з виробництвом та експортом нафтопродуктів за схемою повернення з бюджету акцизів, що є субсидуванням та порушує норми ВТО.

Завдяки субсидуванню частка російських нафтопродуктів в загальному імпорті на ринку дизпалива досягла 47%, по скрапленому газу - 55%, при цьому істотно скоротилася частка поставок з Білорусі, Литви, Польщі.

"Українські виробники наполягають на компенсаційних заходах у вигляді мит на субсидований імпорт за ставкою 8,46%", - зауважують у пресслужбі.

Запровадження мит не призведе до дефіциту та зростання цін, оскільки ринок імпортних поставок з Білорусі, Литви, Польщі, а також морських танкерних поставок та внутрішнього виробництва є конкурентним, запевнили в Укртатнафті. "Це буде сприяти зростанню внутрішнього виробництва і зниженню собівартості українських нафтопродуктів", - додали в компанії.

У пресслужбі нагадали, що сукупні податкові надходження до бюджету України трьох заявників становлять 70 млрд грн на рік.

Детальніше:  https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2860149-v-ukraini-napolagaut-na-vstanovlenni-mita-na-dizpalivo-ta-skraplenij-gaz-iz-rosii.html

Версия для печати

 

 

 © 2020 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения