Новини

20.10.2021

«Укртатнафта» вітає всіх на своєму Telegram-каналі!

Запрошуємо приєднатися до нового інформаційного ресурсу компанії «Укртатнафта» – телеграм-каналу Укртатнафта.Інфо (t.me/ukrtatnafta_info).

Наш канал створений для інформування широкого загалу з діяльністю компанії – лідера  нафтопереробної галузі України. Також ми освітлюємо ситуацію на вітчизняних та світових ринках нафти та нафтопродуктів завдяки нашим інформаційним партнерам.

Тут ви найпершими дізнаєтесь про актуальні події та новини підприємства, ознайомитесь з виробничими інноваціями та досягненнями нафтопереробки, продукцією та послугами для наших клієнтів та партнерів, отримаєте анонси цікавих подій та масу іншої корисної інформації. 

Будемо раді бачити всіх серед підписників та читачів нашого Telegram-каналу  – приєднуйтесь та будьте в курсі останніх новин компанії та галузі! 

8.09.2021

«Укртатнафта» презентуватиме стратегію розвитку підприємства та можливості комерційної співпраці

9 вересня цього року в м. Кременчук компанія «Укртатнафта» проводить заходи, присвячені Дню працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України та 55-річчю Кременчуцького нафтопереробного заводу.  Серед іншого, відбудеться конференція, на якій  пройде  презентація програми стратегії розвитку підприємства та можливості комерційної співпраці з партнерами.

«Укртатнафта» запросила на цю конференцію своїх клієнтів зі всієї України з метою репрезентувати свої досягнення, адже цей ювілейний рік став для компанії успішним – вдалось вийти на максимальні об’єми переробки нафтової сировини, запустивши 2 технологічних «ланцюга» первинної переробки. Це дозволило гарантувати технологічний «максимум» переробки у розмірі 6 млн. тон в рік. Окрім того проведена заміна каталізаторів на основних установках, збережена динаміка виробництва та відвантаження бітуму, суттєво зросло виробництво авіапалива. Підприємство досягло позитивних фінансових результатів у своїй діяльності, а також повністю виконує свої зобов’язання зі сплати податків до державної скарбниці, що підтверджується її входженням до 10-ки найбільших платників податків України.

20.07.2021

З 1 серпня 2021 року «Укртатнафта» виходить на максимальний обсяг переробки

ПАТ «Укртатнафта» з 1 серпня ц.р. планує запустити другий технологічний «ланцюжок», що дозволить вийти на максимальні об’єми переробки нафтової сировини – 14 тис. тон на добу.

На серпень законтрактовано 4 танкери нафтової сировини. Ведуться підготовчі роботи для запуску установок первинної переробки нафти, каталітичного крекінгу, каталітичного риформінгу. В процесі переробки будуть задіяні всі технологічні установки заводу.

Компанія планує збільшити свою частку на ринку бензинів України.

Підприємство пропонує до реалізації збільшені обсяги палива всім споживачам як у рамках існуючих контрактів, так і новим клієнтам. Тож «Укртатнафта» звертається до кінцевих споживачів та власників мереж АЗС з пропозицією про налагодження взаємовигідної співпраці.

19.07.2021

Кременчуцькому нафтопереробному заводу – 55 років!

Щороку, 19 липня, наше підприємство відзначає важливу історичну подію – випуск першої товарної продукції Кременчуцьким НПЗ.

Нагадаємо хронологію тих історичних липневих днів: 16 липня 1966 року – підписано акт здачі під пусконаладку основного об’єкта першої черги заводу – установки АВТ. Упродовж наступного дня АВТ було повністю обкатано на нафті. Перехід на тепловий режим розпочався вранці  18 липня, а в кінці дня 19 липня одержали перший товарний бензин.

Пройшли роки і з впевненістю можна сказати – наш завод разом зі своїм трудовим колективом з честю витримав перевірку часом на стійкість та мужність, довівши свою унікальність та непереможність. Сьогодні поетапно реалізовуються проекти модернізації, оновлюються виробничі технології з метою підвищення якості продукції та зниження експлуатаційних витрат. Та й внесок нашого підприємства в соціально-економічний розвиток міста та регіону важко переоцінити – це робочі місця з гідною заробітною платою; податки та збори, які сплачуються до бюджетів усіх рівнів у повному обсязі за будь-яких умов; соціальні проекти та адресна благодійна допомога тощо.

Попри те, що нині наш завод – фактично єдине працююче нафтопереробне підприємство в Україні, йому доводиться нелегко. Повсякчас треба  долати опір нечесних конкурентів та їхніх лобістів на вітчизняному ринку. Та, як кажуть, «те, що нас не ламає, робить нас сильнішими». Наше підприємство і його колектив, у різні часи загартовані труднощами і серйозними випробуваннями на міцність, вистояли, втримались і продовжують продуктивно працювати, втілюючи в життя накреслені плани.

Величезна вдячність – проєктувальникам, монтажникам, «пускачам» і технологічному персоналу – першопрохідникам, які спорудили гігант української нафтопереробки й вдихнули життя в його потужності!

Вітаємо всіх заводчан та партнерів з цією ювілейною датою! Нехай у ваших родинах завжди панує мир та злагода; нехай доля буде щедрою на радісні події та успіхи; нехай удача буде вірною супутницею у всіх починаннях! Здоров’я, наснаги, світлого майбутнього, добробуту та перемог!

28.05.2021

«Укртатнафта» може повністю забезпечити вітчизняний ринок бензинами

У відповідь на інформацію про припинення постачання білоруського бензину в Україну, ПАТ «Укртатнафта» заявляє, що може повністю забезпечити нестачу білоруського бензину на внутрішньому ринку.

Останні роки залежність від поставок білоруського бензину на українському ринку становила близько 50%. При цьому ПАТ «Укртатнафта» забезпечувала внутрішній ринок бензинів до 43%.

З урахуванням можливості збільшити переробку на ПАТ «Укртатнафта» майже вдвічі, дефіциту бензинів на ринку не виникне.

Крім того, збільшення виробництва бензинів в Україні призведе до відповідного збільшення виробництва дизельного пального і скрапленого газу.

Довідка: у грудні 2018 року ПАТ «Укртатнафта» зверталось зі скаргою до Міністерства економіки України щодо субсидованого імпорту білоруських бензинів. У розгляді скарги було відмовлено.