Новости

17.07.2020

Оголошується аукціон з продажу дорожнього бітуму

ПАТ «Укртатнафта» пропонує до реалізації 21.07.2020 року о 13 годині 00 хвилин через процедуру електронного аукціону на ТБ «Українська енергетична біржа» наступні нафтопродукти:

Бітум дорожній 70/100  ДСТУ EN 12591:2017 (EN 12591:2009, IDT):

Умови оплати: 100% попередня оплпта

Умови поставки:  FCA франкоперевізник в пункті навантаження товару м. Кременчук, вул. Свіштовська, 3 (в автомобільний транспорт, наданий покупцем);

Кількість: 3 000т (30 лотів по 100т);

Стартова ціна11 400,00 грн/т з ПДВ;

Термін поставки: з 22.07.2020р. по 31.07.2020р.

УВАГА! Вимога до аукціону – оплата придбаного ресурсу повинна здійснюватися протягом терміну вказаного у рахунку на попередню оплату в  повному обсязі! У разі не виконання  даної умови, відвантаження здійснюватися не буде!

Ознайомитися з умовами реєстрації та проведення електронного аукціону можна на офіційному WEB-сайті ТБ «Українська енергетична біржа» – https://www.ueex.com.ua

Інформацію щодо аукціону нададуть у відділі реалізації за тел.: (0536) 76-11-94; 76-80-40; 76-11-62.

14.07.2020

Оголошується аукціон з продажу дорожнього бітуму

ПАТ «Укртатнафта» пропонує до реалізації 16.07.2020 року о 13 годині 00 хвилин через процедуру електронного аукціону на ТБ «Українська енергетична біржа» Бітум дорожній 70/100  ДСТУ EN 12591:2017 (EN 12591:2009, IDT) на наступних умовах:

Умови оплати: 100% попередня оплата;

Умови поставки:  FCA франкоперевізник в пункті навантаження товару м. Кременчук, вул. Свіштовська, 3 (в автомобільний транспорт, наданий покупцем);

Кількість: 3 000т (6 лоти по 500т);

Попередня та остаточна ціна Товару: формується за формулою;

Стартовий диференціал: + (плюс 75$);

Термін поставки: з 17.07.2020р. по 31.07.2020р включно.

Формула ціноутворення:

 • Попередня ціна:
 • Спр= (Кср+Д) х Кх 1,2,  де
 • Спр –попередня ціна однієї метричної тонни Товару, грн. з ПДВ;
 • Кср –середнє значення всіх середніх котирувань, опублікованих інформаційним агентством Platts у виданні «EUROPEAN MARKETSCAN» (або публікуються в Market Center) під заголовком «FOB Rotterdam» для «Fuel oil 1.0%» (PUAAP00) і під заголовком «CIF NWE/Basis ARA» для «Fuel oil 1.0%» (PUAAL00), за останні 5 календарних днів до дати укладання Договору (відповідного Додатку), округлене до двох знаків після коми, у доларах США;
 • Д – диференціал, сформований за результатами аукціону, в доларах США;
 • К$ –середнє значення офіційного курсу гривні до долара США по датам котирувань Platts для розрахунку «Кср», що публікуються на офіційному сайті Національного Банку України, округлене до двох знаків після коми, грн/дол США;
 • 1,2–коефіцієнт, що передбачає ставку ПДВ у розмірі 20%.
 • Остаточна ціна:
 • Ск= (Кср+Д) х Кх 1,2, де
 • Ск – остаточнаціна однієї метричної тонни Товару, грн. з ПДВ;
 • Кср – середнє значення всіх середніх котирувань, опублікованих інформаційним агентством Platts у виданні «EUROPEAN MARKETSCAN» (або публікуються в Market Center) під заголовком «FOB Rotterdam» для «Fuel oil 1.0%» (PUAAP00) і під заголовком «CIF NWE/Basis ARA» для «Fuel oil 1.0%» (PUAAL00), по котирувальним дням липня 2020 року, в доларах США за 1 метричну тонну, округлене до двох знаків після коми;
 • Д – диференціал, сформований за результатами аукціону,  в доларах США;
 • К$ – середньозважене значення курсу гривні до долара США, виходячи з:

– сум, сплачених Покупцем за відповідний Товар,  який був поставлений протягом строку поставки;

– офіційних курсів гривні до долара США, які опубліковані в робочі дні на офіційному сайті Національного Банку України на дату, наступною за датою надходження оплати Покупця на поточний рахунок Постачальника (якщо на дату, наступну за датою надходження таких  платежів, на сайті НБУ курс не опублікований, то в розрахунок приймається наступний найближчий за відповідною датою курс);

– кожне значення, отримане від кожної оплаченої суми і відповідного курсу гривні до долара США, округляється до двох знаків після коми;

– розраховане середньозважене значення курсу гривні до долара США округляється до двох знаків після коми;

 • 1,2– коефіцієнт, що передбачає ставку ПДВ у розмірі 20%.

УВАГА! Вимога до аукціону – оплата придбаного ресурсу повинна здійснюватися протягом терміну вказаного у рахунку на попередню оплату в  повному обсязі! У разі не виконання  даної умови, відвантаження здійснюватися не буде!

Ознайомитися з умовами реєстрації та проведення електронного аукціону можна на офіційному WEB-сайті ТБ «Українська енергетична біржа» – https://www.ueex.com.ua

Інформацію щодо аукціону нададуть у відділі реалізації за тел.: (0536) 76-11-94; 76-80-40; 76-11-62.

1.07.2020

«Укртатнафта» расширяет сеть реализации нефтепродуктов

ПАО «Укртатнафта» продолжает процесс расширения сети реализации нефтепродуктов. Так, для создания выгодных условий партнерам и клиентам компании, с 01 июля 2020 года начинается продажа и отгрузка продукции ещё с 2-х нефтебаз на следующих базисах поставок:

— Днепропетровская обл., г. Днепр, ул. Океанская, 11

— Черкасская обл., Черкасский р-н, с. Красная Слобода, ул. Михаила Вербицкого, 28

К реализации предлагаются высококачественные нефтепродукты (бензины автомобильные и дизельное топливо), которые полностью соответствуют стандарту Евро-5.

Подробную информацию по вопросам реализации нефтепродуктов, оформления договоров поставки нефтепродуктов и взаиморасчета за них можно получить по телефонам: (0536) 76-80-40, 76-81-08. Обращаем внимание наших клиентов на то, что на сегодняшний день реализация и отгрузка нефтепродуктов осуществляется также с Кременчугского НПЗ (ПАО «Укртатнафта»), а также с нефтебаз, расположенных в г. Одесса и с. Пролески (Бориспольский район, Киевская область).

18.06.2020

«Укртатнафта»: рішучий бій за енергонезалежність від Росії

22 червня 2020 року відбудеться розгляд спільної скарги трьох національних товаровиробників — ПАТ «Укртатнафта», ПАТ «Укрнафта» та АТ «Укргазвидобування» — щодо впровадження компенсаційних заходів стосовно субсидованого російського імпорту дизельного палива і скрапленого газу. Також ПАТ «Укртатнафта» виступила з ініціативою скасувати пільги на скраплений газ, який переважно імпортується з РФ.

Захисники російського імпорту підняли інформаційний ґвалт та намагаються відволікти суспільство від фактів, а саме:

1. Національні товаровиробники наполягають на захисті ТІЛЬКИ від РОСІЙСЬКОГО ТОВАРУ. Це не стосується імпорту з Білорусі, Литви, Польщі, танкерних поставок, які здійснюють всі учасники ринку.

2. Ринок конкурентний і ціни будуть стабільні (див. прес-реліз від 12.06.2020 року). Якщо постачальники російського пального піднімуть ціни на суму мита, вони будуть неконкурентними по відношенню до інших. Мито вводиться не для підняття цін, а для направлення в український бюджет тих пільг, надприбутків і субсидій, які отримують російські виробники від РФ для завоювання ринку України неконкурентним шляхом.

3. Факт нелегітимного субсидування виробників в РФ був доказаний. Департамент захисту національного товаровиробника Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у своєму звіті дійшов цього висновку.

Тому Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі, згідно із ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «Про захист національного товаровиробника від субсидованого імпорту», зобов’язана розпочати розслідування і вивчити факти.

Але цинізм захисників РОСІЙСЬКИХ НАФТОПРОДУКТІВ на ринку України дійшов до того, що в тому ж звіті Департаменту захисту національного товаровиробника було зазначено, що ПАТ «Укртатнафта» не відповідає критеріям національного товаровиробника, тому скаржитись на засилля російського імпорту не має права.

Як можна побачити в ЗМІ, єдиними «експертами-захисниками росіян» виступають брати Куюни. Саме їх висловлювання транслюють прокремлівські телеканали. І, як виявилося, не даремно. За наявною інформацією, основним спонсором що офіційно щомісячно фінансує  Консалтингову групу А95 Куюнів, є загальновідома мережа АЗС, яка раніше належала російській ТНК, і котру зараз пов’язують з кумом російського президента. Саме ця мережа наразі реалізує в Україні виключно російське дизельне паливо.

Російські нафтові компанії скуповували українські НПЗ і зупиняли їх. Лисичанськ, Одеса, Херсон. А останній український НПЗ не має права на розгляд скарги проти РОСІЙСЬКИХ НАФТОПРОДУКТІВ?!

МИ готові підписувати контракти на постачання дизельного палива з металургами, аграріями, мережами АЗС на існуючих зараз умовах, незалежно від того чи буде мито на російські нафтопродукти , чи ні. І, таким чином, відповісти на ті звинувачення, що публікують захисники інтересів Росії на нашому ринку.

 Ми вважаємо, що ситуація з розглядом нашої скарги – це дуже показова справа. Це тест на здатність Держави обрати стратегію розвитку, в котрій Україна буде захищена від війни, що продовжується не тільки на Донбасі, а й в енергетичному секторі також.

17.06.2020

«Укртатнафта»: вироблено та відвантажено перші партії авіапалива JET А-1

Нещодавно  на виробничих потужностях ПАТ «Укртатнафта» отримано і направлено споживачам перші тисячі тонн нової продукції – авіаційного палива JET А-1.  Цей продукт має схожі показники якості з паливом РТ, однак існують деякі відмінності у додаткових вимогах щодо змащувальної здатності, електропровідності та взаємодії з водою.

В рамках підготовки до виробництва авіапалива JET підприємством було налагоджено технологію його отримання разом із відомою компанією Innospec, яка є єдиним у світі виробником присадки STADIS для Jet А-1. Також  проведено значну роботу щодо придбання відповідного лабораторного устаткування (зокрема, для контролю показників електропровідності, мікросепарації, прозорості), проведено сертифікацію палива Jet А-1, виконано заходи в рамках розширення сфери акредитації випробувального центру підприємства. У процесі поставлення палива на виробництво було удосконалено технологію очистки  його від кислих та сірчистих сполук.  Все це дозволило отримати новий вид авіапалива, яке відповідає сучасним стандартам, що і було  підтверджено висновками експертів з лабораторії Мажейкяйського НПЗ (група ORLEN) .

Тож зараз, освоївши виробництво JET, «Укртатнафта» має змогу випускати обидва види авіаційного палива, реалізуючи стратегію диверсифікації одночасно у кількох сферах – виготовлення продукції та вдосконалення системи її поставок споживачам. А поява нових видів авіапалива, зростання  відповідного сегменту вітчизняного паливного ринку, відновлення попиту на авіаперевезення та державна підтримка провідних галузей — все це сприятиме загальному відродженню економічного життя в Україні.