Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания УКРТАТНАФТА

ул. Свиштовская, 3, г. Кременчуг, 39610, Полтавская обл., Украина
Факс: + 38 (0536) 76-80-20, 76-82-30
Телетайп: 164509 ИВА
E-mail: pobox@ukrtatnafta.com.ua

 Новости

19.10.2017

Щодо недостовірної інформації, розповсюдженої ЗМІ


      18 жовтня ц.р. деяким вітчизняними ЗМІ (такими як Економічна Правда, РБК-Україна та інші) була розповсюджена інформація, яка спотворює суть рішення Печерського суду м. Києва від 20 вересня ц.р. про призначення позапланової перевірки ПАТ «Укртатнафта» з метою детального вивчення взаємовідносин підприємства з Приватбанком за останні 9 років. 
      «Укртатнафта» заявляє про відсутність заборгованості по кредитах перед Приватбанком. Компанія не мала і не має застав під забезпечення кредитів третіх осіб, котрі були не погашені Приватбанку. Також у ПАТ «Укртатнафта» відсутня заборгованість перед компаніями, які мають непогашені кредити перед Приватбанком. Відмічаємо, що діюча адміністрація Приватбанку не зверталась до нашої Компанії з приводу наявності боргів чи врегулювання яких-небудь заборгованостей.
    «Укртатнафта» звертає увагу на те, що будь-які інсинуації з приводу нібито розкрадання нашим підприємством коштів Приватбанку, будуть спростовані у судовому порядку. Автори цих наклепів повинні бути притягнуті до відповідальності не тільки за спроби нанести шкоду діловій репутації нашій Компанії, але й за фальсифікацію інформації, підроблення документів, посадові зловживання та халатність, в результаті чого були прийняті судові рішення щодо масштабної перевірки підприємства з вищезгаданих питань. Стосовно ж деяких ЗМІ, які спотворюють інформацію першоджерел - вони ставлять під удар не стільки репутацію конкретного підприємства, скільки свою власну.
 

 

http://www.ukrtatnafta.com/