Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Архив Новостей

Щодо інсинуацій навколо мазуту виробництва ПАТ «Укртатнафта»

Останнім часом деякими, так званими, «експертами» через вітчизняні ЗМІ стала розповсюджуватися інформація стосовно того, що блокада ОРДЛО нібито організована, у тому числі, з метою заміни вугілля, на якому працює значна кількість ТЕЦ, на мазут, що виробляє ПАТ «Укртатнафта». Такі «вкидання» націлені на те, щоб за допомогою ЗМІ переконати у причетності Компанії та її акціонерів до вищезгаданих подій.
       Зі свого боку «Укртатнафта» офіційно заявляє, що навіть теоретично не має можливості задовольняти потреби внутрішнього ринку в мазуті. Це обумовлено як якістю нафти, що переробляється на Кременчуцькому НПЗ, так і глибиною переробки, досягнутої на сучасних технологічних процесах.  Мазут ПАТ «Укртатнафта» останні роки майже повністю направляється на виробництво теплової енергії для забезпечення власного технологічного процесу переробки нафти та опалення міста Кременчука в зимовий період. Продаж для потреб інших українських підприємств не перевищує 1% від обсягів виробництва мазуту. Наприклад, у лютому 2017 року на інші енергогенерації України відвантажено лише 107 тон мазуту. Компанія планує і в подальшому виробляти мазут в обсягах, що задовольняють лише потреби підприємства та місцевої громади.
    «Укртатнафта» сподівається на правильне сприйняття свого звернення і просить ЗМІ зважено підходити до подання подібної інформації. А якщо у матеріалах, що плануються до публікації, згадується ПАТ «Укртатнафта», то звертайтеся до Компанії для перевірки інформації, яку Ви збираєтеся використати.

.
За додатковою інформацією просимо звертатися до головного офісу Компанії, що розташований за адресою:
вул. Свіштовська, 3, м. Кременчук, 39610, Полтавська обл., Україна

Сектор зв’язків із громадськістю ПАТ «Укртатнафта»
тел.: (0536) 76-88-33, 76-81-97, 76-19-55
факс: (0536) 76-84-74
E-mail: smb@ukrtatnafta.com
ruban@ukrtatnafta.com
ppp@ukrtatnafta.com

Версия для печати

 

 © 2019 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения