Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Архив Новостей

 «Укртатнафта»: Бензини Євро-5 - у виробництво!


      «Укртатнафта» розпочала випуск бензинів, що відповідають стандарту Євро-5. Цей виробничий проект вдалося реалізувати з випередженням раніше заявлених термінів завдяки диверсифікації постачання нафтової сировини – а саме, поставкам на підприємство азербайджанської нафти. Отже, «Укртатнафта» достроково запропонувала вітчизняному паливному ринку бензини вищого екологічного класу.

Як вже зазначалося, поставки Azeri Light на Кременчуцький нафтопереробний завод здійснюються в рамках домовленостей між президентами України та Азербайджану щодо відновлення поставок нафти на українські НПЗ. Планується, що загальний обсяг таких поставок на ПАТ «Укртатнафта» у 2017 році сягне 1, 3 мільйони тонн. Завдяки поставкам на Кременчуцький НПЗ низькосірчистої нафти Azeri Light «Укртатнафта» планує здійснити повний перехід на виробництво та реалізацію палив, що відповідають стандарту Євро-5.

Випуск ПАТ «Укртатнафта» палив вищого екологічного класу має на меті забезпечення ринку України високоякісними нафтопродуктами, що, у свою чергу, сприятиме покращенню екологічної ситуації в цілому по країні. Адже паливо класу Євро-5 містить мінімальну кількість сірки та ароматичних вуглеводнів, які найбільш негативно вливають на навколишнє середовище при експлуатації автомобілів.

За додатковою інформацією просимо звертатися до головного офісу Компанії, що розташований за адресою:
вул. Свіштовська, 3, м. Кременчук, 39610, Полтавська обл., Україна

Сектор зв’язків із громадськістю ПАТ «Укртатнафта»
тел.: (0536) 76-88-33, 76-81-97, 76-19-55
факс: (0536) 76-84-74
E-mail: smb@ukrtatnafta.com
ruban@ukrtatnafta.com
ppp@ukrtatnafta.com

 

Версия для печати

 

 © 2020 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения