Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Архив Новостей

      «Укртатнафта» та «Укртранснафта» домовилися співпрацювати у сфері поставок імпортної нафти на Кременчуцький НПЗ

     «Укртатнафта» уклала протокол про наміри з ПАТ «Укртранснафта» щодо поставок нафти на Кременчуцький нафтопереробний завод. Зі свого боку «Укртатнафта» на протязі 2017-2019 років підтверджує свою готовність забезпечити постачання трубопровідною системою ПАТ «Укртранснафта» за маршрутом «ПЗД «Одеса»/МНТ «Південний» – Кременчуцький НПЗ» нафти сорту Azeri Light обсягом не менше 1,3 млн. тонн (у 2017 році) з подальшим збільшенням обсягів у наступні роки.
    «Укртранснафта», як єдиний оператор системи магістральних нафтопроводів України, підтверджує технічні можливості та готовність забезпечити транспортування азербайджанської нафти за вказаним маршрутом у зазначених обсягах. Також «Укртранснафта» зобов’язується здійснити всі передбачені законодавством заходи щодо отримання відповідних дозволів та погоджень від державних органів.
    Проект диверсифікації поставок нафти на Кременчуцький нафтопереробний завод реалізується ПАТ «Укртатнафта» в рамках виконання стратегічної програми розвитку виробництва. Також у планах Компанії – завершення модернізації технологічних потужностей та повний перехід на виробництво палива, що відповідає найвищим сучасним стандартам якості Євро-5.

За додатковою інформацією просимо звертатися до головного офісу Компанії, що розташований за адресою:
вул. Свіштовська, 3, м. Кременчук, 39610, Полтавська обл., Україна

Сектор зв’язків із громадськістю ПАТ «Укртатнафта»
тел.: (0536) 76-88-33, 76-81-97, 76-19-55
факс: (0536) 76-84-74
E-mail: smb@ukrtatnafta.com
ruban@ukrtatnafta.com
ppp@ukrtatnafta.com


Версия для печати

 

 © 2020 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения