Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Архив Новостей

«Укртатнафта» розпочинає реалізацію арктичного дизельного палива, що відповідає параметрам стандарту Євро-5


      «Укртатнафта» розпочинає реалізацію арктичного дизельного палива, що відповідає параметрам стандарту Євро-5. Загалом в рамках власної виробничої програми та збутової політики «Укртатнафта» у зимовий період переходить на виробництво дизпалива з арктичними характеристиками. І ось напередодні цього зимового сезону Компанія пропонує вітчизняному паливному ринку та усім автомобілістам фактично новий продукт - арктичне дизельне паливо марки ДП-Арк-Євро5-В0 з показником граничної температури фільтрованості не вище мінус 30 градусів за Цельсієм.
       Отже арктичне дизпаливо від «Укртатнафти» відтепер також відповідає найвищим екологічним стандартам. А чудові низькотемпературні властивості нової арктики гарантують легкий запуск холодного двигуна та його надійну роботу у широкому діапазоні мінусових температур. Беззаперечними перевагами асортиментної новинки від ПАТ «Укртатнафта» є поліпшені низькотемпературні характеристики, екологічність палива, гарантія якості від найкрупнішого вітчизняного виробника нафтопродуктів. 
      Загалом «Укртатнафта» у свій час першою з вітчизняних виробників освоїла випуск дизельного палива для арктичного клімату, з тих пір не припиняючи   роботу у напрямку покращення його експлуатаційних та екологічних характеристик. І нове арктичне дизпаливо стандарту Євро-5 – найкраще підтвердження успішної виробничої стратегії Компанії.

За додатковою інформацією просимо звертатися до головного офісу Компанії, що розташований за адресою:
вул. Свіштовська, 3, м. Кременчук, 39610, Полтавська обл., Україна

Сектор зв’язків із громадськістю ПАТ «Укртатнафта»
тел.: (0536) 76-88-33, 76-81-97, 76-19-55
факс: (0536) 76-84-74
E-mail: smb@ukrtatnafta.com
ruban@ukrtatnafta.com
ppp@ukrtatnafta.com

 

Версия для печати

 

 © 2020 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения