Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Архив Новостей

«Укртатнафта»: Профсвято під знаком золотого ювілею


     Цього року професійне свято нафтопереробників в ПАТ «Укртатнафта» проходило під знаком золотого ювілею Кременчуцького нафтопереробного заводу, який Компанія відмітила у липні. Втім, ювілейний для підприємства рік триває, і день працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України став іще одним етапом святкування знаменної для заводчан дати.
    Як завжди напередодні професійного свята нафтопереробників, в ПАТ «Укртатнафта» традиційно пройшов конкурс фахової майстерності, організацією якого опікується управління кадрів і технічного навчання Компанії (начальник управління – М.В. Іценко). У цьому році до конкурсу на звання «Кращий за професією» було залучено операторів технологічних установок та машиністів технологічних насосів. Цьогорічною новацією став колективний принцип конкурсу – між собою змагалися умовні бригади, кожна з яких складалася з оператора та машиніста. Переможці конкурсу отримали посвідчення та премії.
     А з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України звання «Ветеран праці ПАТ «Укртатнафта» було присвоєно 95 трудівникам; прізвища 5 кращих працівників були занесені до Книги Пошани підприємства, ще 24 - до Галереї Слави товариства; 50 працівників заводу були нагороджені Почесними грамотами і ще 50 була оголошена подяка. Найвища нагорода Компанії - Почесна відзнака «Знак Пошани ПАТ «Укртатнафта» - була вручена начальнику товарно-сировинного виробництва №4 В.І.Гостєву. Заохочені також отримали грошову винагороду. Усім без винятку працівникам ПАТ «Укртатнафта» з нагоди професійного свята була виплачена матеріальна допомога у сумі мінімальної заробітної плати.
     Безпосередньо ж святкування, присвячені професійному святу нафтопереробників, розпочалися 8 вересня зі святкового концерту, а завершилися проведенням культурно-спортивних заходів та масовими гуляннями у вихідні. Організацією цих заходів опікувався Центр культури, спорту і дозвілля ПАТ «Укртатнафта». У ході урочистої частини святкового концерту на адресу дружного колективу нафтопереробників лунали численні поздоровлення від представників адміністрації ПАТ «Укртатнафта» та почесних гостей заходу. Усі виступаючі дякували нафтопереробникам за добросовісну працю та віддане служіння підприємству, стабільна робота якого забезпечувала і забезпечує економічний розвиток міста та регіону.
      До речі, за інформацією Державної фіскальної служби України «Укртатнафта» входить до авангарду основних наповнювачів вітчизняного бюджету, посідаючи 10 місце серед найкрупніших платників податків в Україні як за підсумками першого кварталу, так і за підсумками першого півріччя поточного року. 
     Також варто додати, що нещодавно «Укртатнафта» (у числі ще 29 вітчизняних компаній) у черговий раз увійшла до рейтингу найбільших компаній Східної Європи, який щороку складається всесвітньо відомою аудиторською компанією Deloitte.

За додатковою інформацією просимо звертатися до головного офісу Компанії, що розташований за адресою:
вул. Свіштовська, 3, м. Кременчук, 39610, Полтавська обл., Україна

Сектор зв’язків із громадськістю ПАТ «Укртатнафта»
тел.: (0536) 76-88-33, 76-81-97, 76-19-55
факс: (0536) 76-84-74
E-mail: smb@ukrtatnafta.com
ruban@ukrtatnafta.com
ppp@ukrtatnafta.com

Версия для печати

 

 © 2019 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения