Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Архив Новостей

«Укртатнафта»: Святкування 50-річчя Кременчуцького нафтопереробного заводу


    Флагман української нафтопереробки - Кременчуцький нафтопереробний завод – відмітив своє 50-річчя урочисто, але без зайвої помпи. До святкування ювілейної дати «Укртатнафта» готувалася заздалегідь – з початку року проводилися різні культурно-масові заходи, конкурси, святкові збори, вечори, зустрічі у підрозділах підприємства. Кращих працівників та ветеранів Компанії було нагороджено корпоративними ювілейними відзнаками – почесними грамотами, «Знаком Пошани ПАТ «Укртатнафта» та ювілейною медаллю «50 років Кременчуцькому НПЗ». А безпосередньо святковий тиждень відкрив вечір вшанування ветеранів підприємства під назвою «Книга пам’яті», що пройшов 14 липня п.р. та об’єднав спільними спогадами кілька поколінь заводчан. На зустрічі були присутні колишні керівники підприємства, заслужені працівники, представники трудових династій.
    15 липня в оновленому до свята залі Палаці культури «Нафтохімік» ПАТ «Укртатнафта» пройшов другий святковий вечір для працівників підприємства «GOLD VIVAT – НАМ 50!». На урочистостях були присутні представники міської, обласної і районної влади; інших державних установ і партнерських організацій. Почесні гості у своїх виступах відмічали особливу роль підприємства у розвитку міста та регіону, його стратегічне значення. Кращим працівникам ПАТ «Укртатнафта» були вручені нагороди від державних органів. З поздоровленнями та словами вдячності трудовому колективу та ветеранам зверталися до нафтопереробників представники адміністрації підприємства, відмічаючи численні досягнення та трудові здобутки кількох поколінь заводу-ювіляра.
    А от 16 липня святкування вже носило більш неформальний характер – воно, так би мовити, виплеснулося на вулицю. Свято для кременчужнан під егідою «Укртатнафти» пройшло у мікрорайоні Молодіжний, і назва в нього була відповідна - «Молодіжний MIX». Для гостей заходу були організовані точки виносної торгівлі, де свою продукцію представив комбінат громадського харчування ПАТ «Укртатнафта». У святково-розважальному комплексі суботніх заходів були спортивна та ігрова програми, розваги для дітей, концерт за участю театру великих ляльок та творчих колективів Центру культури, спорту і дозвілля ПАТ «Укртатнафта». Іще один сюрприз суботнього вечора – виступ популярного гурту «ТІК», який став яскравим фінальним акордом до святкового дійства.
    Але сама святкова естафета не завершена - попереду іще ряд заходів, присвячених ювілею Кременчуцького нафтопереробного заводу. А надалі – напружена робота трудового колективу Кременчуцького НПЗ, спрямована на досягнення намічених цілей та реалізацію перспективних планів підприємства.


а За додатковою інформацією просимо звертатися до головного офісу Компанії, що розташований за адресою:
вул. Свіштовська, 3, м. Кременчук, 39610, Полтавська обл., Україна

Сектор зв’язків із громадськістю ПАТ «Укртатнафта»
тел.: (0536) 76-88-33, 76-81-97, 76-19-55
факс: (0536) 76-84-74
E-mail: smb@ukrtatnafta.com
ruban@ukrtatnafta.com
ppp@ukrtatnafta.com

Версия для печати

 

 © 2020 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения