Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Архив Новостей

Щодо інтерв’ю голови правління НАК «Нафтогаз України» А. Коболєва

Наприкінці минулого тижня у «Дзеркалі тижня» вийшло інтерв’ю з головою правління НАК «Нафтогаз України» А. Коболєвим, у якому зокрема була порушена тема щодо технологічної нафти ПАТ «Укртранснафта», що знаходиться на зберіганні у резервуарних парках Кременчуцького НПЗ.
        «Укртатнафта» здивована тим, що на провокаційне запитання кореспондента голова правління НАК «Нафтогаз України» дав відповідь, що допускає неоднозначне трактування та хибні припущення стосовно наявності технологічної нафти у резервуарах Кременчуцького НПЗ.
        «Укртатнафта» заявляє, що усі належні обсяги технологічної нафти ПАТ «Укртранснафта» є у наявності, що підтвердила інвентаризація, яка раніше пройшла на Кременчуцькому НПЗ за участі спеціалістів ПАТ «Укртранснафта», експертів міжнародної компанії SGS, а також представників аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers, НАК «Нафтогаз України» та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Щоб розвіяти сумніви та упевнитися у наявності ресурсу «Укртатнафта» зі свого боку висловлює готовність провести повторну інвентаризацію технологічної нафти.
        Другий момент - провокаційні запитання стосовно способу повернення технологічної нафти, відповіді на які також виглядали досить двозначно. Можливо також саме через те, що голова правління НАК «Нафтогаз України» в рамках вищезгаданого інтерв’ю від самого початку не наполіг на коректності формулювань і дещо піддавався на провокаційні питання. «Укртатнафта» вважає, що висока посадова особа не повинна йти на поводу у інтерв’юера, зважуючи можливі наслідки та резонанс від власних заяв.


За додатковою інформацією просимо звертатися до головного офісу Компанії, що розташований за адресою:
вул. Свіштовська, 3, м. Кременчук, 39610, Полтавська обл., Україна

Сектор зв’язків із громадськістю ПАТ «Укртатнафта»
тел.: (0536) 76-88-33, 76-81-97, 76-19-55
факс: (0536) 76-84-74
E-mail: smb@ukrtatnafta.com
ruban@ukrtatnafta.com
ppp@ukrtatnafta.com


Версия для печати

 

 © 2019 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения