Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Архив Новостей

 «Укртатнафта»: Нова техніка на службі підприємства та міста


       На днях ПАТ «Укртатнафта» в урочистій обстановці передало 22-ій Державній пожежно-рятувальнїй частині 4-го Державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів відразу два нових пожежних автомобіля. Це сучасні пожежні автоцистерни на базі автомобілів MAN і TATA. А наприкінці минулого року автопарк вогнеборців вже поповнився новою пожежною машиною на базі КАМАЗу. Причому остання була виготовлена тільки в 3-х екземплярах - в Україні таке авто єдине. Усі три автоцистерни були придбані за кошти ПАТ «Укртатнафта». Варто додати, що пожежних машин подібного рівня і з такими технічними характеристиками до цього в області ще не було. У випадку необхідності нова пожежна техніка буде використовуватися для допомоги місту та регіону.

В ході урочистої передачі новітньої техніки керівництво управління ДСНС України у Полтавській області та пожежної частини висловили вдячність акціонерам та адміністрації ПАТ «Укртатнафта» за допомогу кременчуцьким пожежникам та багаторічну ефективну співпрацю у сфері пожежної безпеки. За словами начальника головного управління ДСНС України у Полтавській області В. Салогуба, «сучасна пожежна техніка надасть можливість рятувальникам більш якісно виконувати професійні обов’язки, а також покращить обслуговування об’єктів підприємства та в цілому міста Кременчука».

«Укртатнафта» вважає безпеку на всіх рінях виробництва своїм беззаперечним пріоритетом і, враховуючи специфіку підприємства, це не пусті декларації. Рятувальники 22-ої Державної пожежно-рятувальної частини 4-го Державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів завжди працюють у тісному співробітництві з керівництвом та підрозділами Кременчуцького нафтопереробного заводу. Варто зазначити, що вищезгадана пожежна частина характеризується високим рівнем не тільки професійної підготовки пожежників, але й технічної оснащеності.

Додамо також, що нещодавно новий спецавтобус, обладнаний професійним устаткуванням, отримала об’єктова аварійно-рятувальна служба ПАТ «Укртатнафта». Його було виготовлено за спеціальним замовленням Компанії. На початку лютого сучасний аварійно-рятувальний автомобіль вже заступив на чергування.

За додатковою інформацією просимо звертатися до головного офісу Компанії, що розташований за адресою:
вул. Свіштовська, 3, м. Кременчук, 39610, Полтавська обл., Україна

Сектор зв’язків із громадськістю ПАТ «Укртатнафта»
тел.: (0536) 76-88-33, 76-81-97, 76-19-55
факс: (0536) 76-84-74
E-mail: smb@ukrtatnafta.com
ruban@ukrtatnafta.com
ppp@ukrtatnafta.com

 

Версия для печати

 

 © 2019 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения