Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Архив Новостей

Щодо тенденційної форми подання матеріалів у ЗМІ


      Учора видання «Економічна правда» (проект «Української правди») розмістило інформацію стосовно договору комісії, укладеного між ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта» в сфері реалізації нафтопродуктів. Цитата: «ПАТ "Укрнафта" передала контроль над фінансовими операціями зі своїми нафтопродуктами Кременчуцькому нафтопереробному заводу (ПАТ "Укртатнафта"). Це випливає з договору комісії №1221/11/2118, підписаного сторонами навесні минулого року, який є в розпорядженні ЕП».

Варто зазначити, що договір комісії є звичайною міжнародною бізнесовою практикою. Договором комісії між ПАТ «Укрнафта» та ПАТ «Укртатнафта» передбачено, що Кременчуцький НПЗ забезпечує постачання на АЗС ПАТ «Укрнафта» нафтопродуктів власного виробництва. При цьому кошти від ПАТ «Укрнафта» за передані на комісію нафтопродукти Кременчуцький НПЗ отримує тільки після їх реалізації. В свою чергу ПАТ «Укрнафта» з одного боку уникає ризиків, пов’язаних з реалізацією продукції на товарних ринках (наприклад, падіння попиту на товар, цінові коливання, необхідність залучати обігові кошти на придбання товару тощо), з іншого - має гарантовані поставки якісних нафтопродуктів вітчизняного виробництва. Умови роботи за договором комісії є взаємовигідними.

Але «Економічна правда» в надрукованому матеріали використала всі прийоми для формування скандальної публікації: від заголовку, який є юридично безграмотним, до спотворення економічного змісту договору між ПАТ «Укрнафта» і ПАТ «Укртатнафта».

«Укртатнафта» здивована тим, що інформацію у подібній формі розмістило видання, яке завжди намагалося керуватися високими стандартами журналістики та не вдаватися до маніпулювання читацькою думкою.

У зв’язку з вищевикладеним «Укртатнафта» звертається до журналістів з проханням не користуватися трюками «жовтої преси» і дотримуватися об’єктивності та неупередженості при публікації матеріалів, надаючи читачеві право самому робити висновки.

За додатковою інформацією просимо звертатися до головного офісу Компанії, що розташований за адресою:
вул. Свіштовська, 3, м. Кременчук, 39610, Полтавська обл., Україна

Сектор зв’язків із громадськістю ПАТ «Укртатнафта»
тел.: (0536) 76-88-33, 76-81-97, 76-19-55
факс: (0536) 76-84-74
E-mail: smb@ukrtatnafta.com
ruban@ukrtatnafta.com
ppp@ukrtatnafta.com


 

Версия для печати

 

 © 2019 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения