Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Архив Новостей

Звернення ПАТ «Укртатнафта» до ЗМІ

У статті в «Дзеркалі тижня» від 29.01.2016 року (автори – С. Куюн та Є. Мочалов) була опублікована інформація про те, що ПАТ «Укрнафта» за 9 місяців 2015 року перерахувала 8 мільярдів гривень на адресу ПАТ «Укртатнафта» нібито з метою виведення фінансових ресурсів з нафтовидобувної компанії. «Укртатнафта» вважає подібне неприпустимим, оскільки дана інформація є неправдивою та порочить ділову репутацію обох компаній.
       «Укртатнафта» офіційно заявляє, що в рамках договору здійснює поставки нафтопродуктів мережі АЗС ПАТ «Укрнафта». А вищевказана сума є оплатою нафтопродуктів виробництва Кременчуцького НПЗ за фактом їх поставки у січні-вересні 2015 року. Таким чином проведена оплата була повністю забезпечена зустрічними поставками палива, й заборгованості немає.
       Пов’язування ж основної діяльності двох українських компаній з будь-яких інших питань, що висвітлюються у статті, є інсинуаціями так званих експертів ринку нафтопродуктів. За участю цих же експертів взагалі і ведеться інформаційна кампанія проти ПАТ «Укртатнафта». Тому зовсім не дивує те, що вони у черговий раз піднесли першу-ліпшу цифру у звітності ПАТ «Укрнафта» як смажений факт, не спромігшись її перевірити.
«Укртатнафта» звертається до засобів масової інформації з проханням не розміщувати матеріали, що містять неперевірену інформацію. А якщо у матеріалах, що плануються до публікації, згадується ПАТ «Укртатнафта», то звертайтеся до Компанії для перевірки інформації, яку Ви збираєтеся використати.


За додатковою інформацією просимо звертатися до головного офісу Компанії, що розташований за адресою:
вул. Свіштовська, 3, м. Кременчук, 39610, Полтавська обл., Україна

Сектор зв’язків із громадськістю ПАТ «Укртатнафта»
тел.: (0536) 76-88-33, 76-81-97, 76-19-55
факс: (0536) 76-84-74
E-mail: smb@ukrtatnafta.com
ruban@ukrtatnafta.com
ppp@ukrtatnafta.com

 

 

Версия для печати

 

 © 2019 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения