Транснациональная финансово-промышленная нефтяная компания "Укртатнафта"

Публикации

/ Вернуться на Главную / все сообщения /

25.10.2018
Хто доклав руку до стрімкого зростання цін на бензин в Україні?

Із початку осені ціни на пальне в Україні зростають як через об’єктивні причини, як-то вартість нафти і курс гривні відносно долара, так і штучні. Левову частку паливного ринку досі контролює держава-агресорка.

 Ціни на паливо в Польщі й Німеччині останні два місяці коливалися, так само як і в Україні. Але все в межах 5-10 центів. В Україні ж до об’єктивних чинників додався ще й російський. Наприкінці вересня росіяни і білоруси синхронно призупинили відвантаження дизельного пального: перші перекрили так звану дизельну трубу, по якій солярка йшла до Новограда Волинського, білоруси, своєю чергою, перестали відвантажувати через нібито брак тари для транспортування.

    За останні чотири роки росіяни кілька разів проводили такі демарші, внаслідок чого щоразу ціни злітали одразу на кілька гривень. Аналітики вважають, що це елемент гібридної війни – таким чином сусід-агресор розкачує ситуацію в Україні, а Білорусь йому допомагає. "В умовах збройного протистояння з Росією ні країна-агресор, ні її військові чи політичні сателіти, як Білорусь, не можуть бути надійними поставниками. Україна повинна мати і реалізовувати постійно і достатньо наполегливо програму зменшення залежності", - переконані експерти.

   Наразі слід шукати нових постачальників нафтопродуктів і створювати максимально сприятливі умови для внутрішніх виробників усіх видів палива. Поки ж, зокрема, українська армія заправляється дизельним пальним, що виготовляють із російської нафти на нафтопереробних заводах, що належать росіянам.

 Детальніше: https://tsn.ua/groshi/rosiyani-doklali-ruku-do-strimkogo-zrostannya-cin-na-benzin-v-ukrayini-1236468.html

 

 

 

Версия для печати

 

 

 © 2019 ПАО Укртатнафта
Подписка на рассылку новостей:

Новости
Публикации
Наши потребности
Наши предложения